Dla Silników Diesla

Produkty dla silników diesla

Produkty dla DIESLA

Zaawansowana chemia dla Pojazdów z Silnikami Diesla, zmniejsza spalanie, czyści układy zasilania - nasze środki skutecznie zabezpieczają silnik i dodają mocy!

ProTec Polska

Preparat do czyszczenia systemów spalania CDI

Produkt jest opracowany specjalnie do wszystkich silników wysokoprężnych z bezpośrednim wtryskiem paliwa, common rail lub z pompowtryskiem. Тen wysoko technologiczny produkt spełnia wyśrubowane wymagania normatywne najnowszych systemów dieselowskich i jest zalecany specjalnie do samochodów o wydłużonych terminach serwisu oraz z filtrem cząstek stałych.

Usuwa skutecznie z całego systemu nawet najmniejsze cząstki brudu, zapewnia optymalną atomizację i efektywne zużycie paliwa, całkowite smarowanie całego systemu, w szczególności przy pompie wysokiego ciśnienia. Usuwa krople wody w paliwie i absorbuje szkodliwą wilgoć.

Więcej…

Diesel System Cleaner

Preparat do czyszczenia układu wtryskowego

Preparat skutecznie usuwa zanieczyszczenia stałe ze zbiornika i komór spalania, które tworzą się w czasie pracy silnika. Usuwa naloty smoliste, przeczyszcza zlepione końcówki wtrysków i pompę wtryskową, usuwa sadzę i nagar węglowy z całej powierzchni górnego cylindra.

Równocześnie smaruje i zabezpiecza system wtrysku w obrębie górnego cylindra. Dodatkowo produkt zabezpiecza przed utlenianiem paliwa i tworzeniem się w nim mikroorganizmów.

Więcej…

Diesel Cetane Booster

Ulepszacz liczby cetanów do paliwa Diesel

Ulepszacz cetanowy zwiększa liczbę cetanową oleju napędowego do 5 punktów. Szczególnie zalecany do paliwa dieslowskiego niższej jakości. Powoduje płynne i silne zapalanie i zmniejsza nagar. Poprawia jakość oleju napędowego.

Ułatwia smarowanie, zmniejsza hałas i optymalizuje spalanie. Więcej mocy dla silnika.

Więcej…

Diesel System Cleaner

Preparat zwiększający moc i wydajność diesla

Bardzo skuteczny produkt podwyższający płynność diesla oraz zwiększający moc i wydajność wszystkich silników z systemem common rail lub z wtryskiem bezpośrednim paliwa. Zimą chroni paliwo przed zamarzaniem do temperatury -3°C.

Skutecznie usuwa najmniejsze cząstki zanieczyszczenia z całego sytemu, zapewnia optymalną atomizację i wydajność paliwa, gwarantuje całkowite smarowanie całego systemu, w pompach paliwowych pod wysokim ciśnieniem, usuwa z paliwa krople wody i absorbuje szkodliwą wilgoć.

Więcej…

Diesel Anti Smoke

Środek zapobiegający kopceniu

Znacznie zmniejsza ilości dymu i nieprzyjemnie ”pobrzękujące” dźwięki i stuki wszystkich silników. Zwiększa liczbę cetanową paliwa.

Preparat zapewnia optymalne smarowanie wszystkich ruchomych części układu zapewniając w ten sposób czysty i mocny zapłon i minimalne wydzielanie dymu oraz nagaru. Zabezpiecza cały system przed korozją.

Więcej…

DPF

Płyn do czyszczenia zdemontowanego filtra cząstek stałych (DPF)

Preparat rozpuszcza i usuwa wszelkie zabrudzenia węglowe z DPF. Środek nie jest agresywny, więc można go stosować bez obawy o uszkodzenie elementów z aluminium, magnezu, cynku i kadmu.

Więcej…

Diesel System Cleaner Super Clean

Preparat o extra silnym i efektywnym działaniu czyszczącym, zapobiegający ponownemu powstawaniu zanieczyszczeń.

Usuwa naloty smoliste, przeczyszcza zlepione końcówki wtrysków i pompę wtryskową, usuwa sadzę i nagar węglowy z całej powierzchni górnego cylindra. Równocześnie smaruje i zabezpiecza system wtrysku w obrębie górnego cylindra. Dodatkowo produkt zabezpiecza przed utlenianiem paliwa i tworzeniem się w nim mikroorganizmów. Zwiększa atomizację paliwa.

 

Więcej…

Diesel Applicator Spray

Spray do czyszczenia układu dolotowego

Do czyszczenia układu zasysania w silnikach diesla. Тen unikalny preparat zamienia się w parę i przepływa przez układ zasysania, oczyszczając dysze ssące, zawory i komory spalania.

W zależności od miejsca podania, można stosować w celu usunięcia problemów z: zanieczyszczeniem turbiny, zapieczeniem łopatek zmiennej geometrii turbiny, przeczyszczeniem kolektora lub zaworu EGR, klejącymi się zaworami.

Więcej…

Diesel Applicator Fluid

Diesel System Cleaner

Preparat do czyszczenia układu dolotowego Diesel

Czyszczenie, smarowanie i ochrona całego układu dolotowego, komory spalania jak również gniazd zaworów. Równomierna i efektywniejsza praca silnika, redukcja zużycia paliwa i emisji spalin.

ProTec Triple X Diesel to preparat zaprojektowany specjalnie do aplikacji za pomocą urządzeń czyszczących – Clear Flow lub Power Clean Premium.

Więcej…

DPF

Doskonale czyszczący preparat o dużej sile działania. Dodawany okresowo do paliwa umożliwia lepsze dopalanie cząstek sadzy i dzięki temu wspomaga regenerację filtra cząstek stałych.

Więcej…